ARNTZ BIMETALNA TESTERA M-42 2110X20X0.9/5-8 zuba
Šifra: 064228
Bimetalna trakasta testera M42 2110X20X0.9/5-8 zuba - Arntz Obim: 2110 mm Širina: 20 mm Debljina: 0,9 mm Broj zuba po inču: 5-8
Cena sa PDV-om:
3.081,60 RSD
Količina:
Izvod iz kataloga
Preuzmite izvod
Bimetalna trakasta testera M42 2110X20X0.9/5-8 zuba - Arntz
List testere pogodan za obradu materijala srednje čvrstoće.
Bi-metal – Zašto je tako uspešan u rezanju materijala?
  • Telo testere ima tvrdoću od približno 50 HRC, dok su vrhovi zuba tvrdoće 67-69 HRC.
Geometrija trakaste testere
  • b: širina lista: 20 mm
  • s: debljina lista: 0.9 mm
  • t: korak zuba: 5-8 zuba/inču
Geometrija testere optimizovana je za precizno sečenje uz minimalne vibracije.
Oblik zuba
  • Tip zuba: Promenljivi zub (K)
Korak zuba
Raspored zuba
Preporuke za sečenje
  • Primena: Pogodno za čvrste materijale, kao i za tanke i srednje debele zidove.
  • Debljina materijala: Optimalna za rad sa materijalima srednje čvrstoće i debljine zida do 15 mm.
  • Marka: ARNTZ
  • Obim: 2110 mm
  • Širina: 20 mm
  • Debljina: 0,9 mm