ARNTZ BIMETALNA TESTERA M-42 2455X27X0.9/8-12 zuba
Šifra: 064340 Barcode: 3240890550569
Bimetalna trakasta testera M42 Sprint Art. 430, nemačkog proizvođača Arntz. Obim: 2455 mm Širina: 27 mm Debljina: 0.9 mm Broj zuba po inču: kombinacija 8-12
Cena sa PDV-om:
3.758,40 RSD
Količina:
Izvod iz kataloga
Preuzmite izvod
Bimetalna trakasta testera M42 2455X27X0.9/8-12 zuba – Arntz
List testere pogodan za obradu materijala srednje čvrstoće i tanjih zidova.
Bi-metal – Zašto je tako uspešan u rezanju materijala?
  • Telo testere ima tvrdoću od približno 50 HRC, dok su vrhovi zuba tvrdoće 67-69 HRC.
Geometrija trakaste testere
  • b: širina lista: 27 mm
  • s: debljina lista: 0.9 mm
  • t: korak zuba: 8-12 zuba/inču
Oblik zuba
  • Tip zuba: Promenljivi zub (K)
  • Primena: Precizno sečenje tankih materijala i struktura uz smanjenje vibracija tokom rada.
Korak zuba
Raspored zuba
Preporuke za sečenje
  • Primena: Pogodno za tanje materijale i precizne radove.
  • Debljina materijala: Idealno za rad sa materijalima debljine zida od 5 do 10 mm.
  • Marka: ARNTZ
  • Obim: 2455 mm
  • Širina: 27 mm
  • Debljina: 0.9 mm