ARNTZ BIMETALNA TESTERA M-42 2455X27X0.9/5-8 zuba
Šifra: 064310 Barcode: 3240890172747
Bimetalna trakasta testera M42 X-Fit Art. 457, nemačkog proizvođača Arntz Obim: 2455 mm Širina: 27 mm Debljina: 0.9 mm Broj zuba po inču: kombinacija 5-8
Cena sa PDV-om:
3.758,40 RSD
Količina:
Izvod iz kataloga
Preuzmite izvod
Bimetalna trakasta testera M42 2455X27X0.9/5-8 zuba – Arntz
List testere pogodan za obradu materijala srednje i veće čvrstoće.
Bi-metal – Zašto je tako uspešan u rezanju materijala?
  • Telo testere ima tvrdoću od približno 50 HRC, dok su vrhovi zuba tvrdoće 67-69 HRC.
Geometrija trakaste testere
  • b: širina lista: 27 mm
  • s: debljina lista: 0.9 mm
  • t: korak zuba: 5-8 zuba/inču
Oblik zuba
  • Tip zuba: Promenljivi zub (K)
Korak zuba
Raspored zuba
Preporuke za sečenje
  • Primena: Pogodno za čvrste materijale i strukture sa srednje debelim zidovima.
  • Debljina materijala: Idealno za rad sa materijalima debljine zida od 10 do 25 mm.
  • Marka: ARNTZ
  • Obim: 2455 mm
  • Širina: 27 mm
  • Debljina: 0.9 mm